درباره ما

کافی شاپ های زنجیره ای صدف و موسسه ایران شف با بیش از ۲۷ سال سابقه در زمینه آموزش کافی شاپ و باریستا و راه اندازی کافی شاپ اماده ارائه خدمات به علاقه مندان می باشد.


کافی شاپ صدف در سال ۱۳۷۰ توسط فرهود زعفری افتتاح شد.اولین شعبه آن واقع در خیابان ولی عصر می باشد که در آن زمان اولین کافی شاپ با استانداردهای جهانی بوده و به راحتی می توانستید طعم واقعی قهوه را احساس کنید.


بنیان گذار کافی شاپ زنجیره ای صدف آقای فرهود زعفری را  که به عنوان پدر قهوه ایران نام می برند، وی توانست لغت کافی شاپ را در ایران به صورت رسمی تعریف نماید و همچنین اولین شخص درعرصه ارائه رسپی های بین المللی در کشور بوده است.وی نویسنده و مولف کتب متعدد در زمینه کافی شاپ و رستوران و آشپزی بوده جهت مشاهده کتب اینجا را کلیک کنید.

farhad


حمیدرضا زعفری مدیر کافی شاپ صدف شعبه مرکزی و مدرس دوره باریستا و کافی شاپ دارنده مدرک بین المللی مدیریت کافه و رستوران از دانشگاه سان وی و دارنده مدرک scae از اتحادیه قهوه اروپا می باشد.


کافی شاپ صدف با ۲۴ سال سابقه تلاش دارد تا بالا بردن سطح خدمات در۴۸ شعبه خود در سراسر ایران مکانی گرم و صمیمی با طعم واقعی انواع قهوه و نوشیدنی های گرم و سرد فراهم آورد.

همچنین این سازمان مفتخر است همکاری لازم را در جهت اعطای شعب به دوستاران کافی شاپ با خدمات و پشتیبانی از صفر تا صد ارائه نماید.اگر خواهان به دست آوردن سود کافی به همراه داشتن کافی شاپی کاملا حرفه ای در این عرصه هستید،شما را دعوت به عضویت در خانواده بزرگ کافی شاپ های زنجیره ای صدف می نماییم.

با تشکر

کافی شاپ­های زنجیره ای صدف و موسسه ایران شف